Apie mane


nerta-skara-siulai-kojinemsSveiki atvykę ten, kur slepiasi šilti siūlai ir jaukios mezginių idėjos.

Žinot, kartais mes gyvenam tikrai įdomiu ritmu. Rytais keliamės anksčiau nei norėtume, didžiąją dienos dalį vis kažkur skubam, bėgam, bandom atlikti krūvą darbų, net ne visada spėdami įsigilinti į jų prasmę. Ir tik labai mažą dienos dalį, kai visi „būtiniausi“ darbai būna padaryti, galim skirti tam, kas mums tikrai patinka. Vieni žmonės piešia ar groja muzikos instrumentu, kiti skaito knygas ar gamina įmantrius patiekalus, treti tiesiog žiūri televizorių. Aš tokiomis tik sau skirtomis valandėlėmis imu į rankas virbalus ir siūlus. Tada apraizgo visas mintis ir pirštus tas šiltas siūlas ir laiko, nepaleidžia…

Įdomu, ar čia mes savo mintimis kuriam tam tikras aplinkybes ir pritraukiam mums reikalingus ir tinkamus žmones, ar tiesiog aplinkybės susidėlioja, suteikdamos mums progą, tačiau kartais garsiai išsakyta mintis apie savo norus ir svajones ima stiprėti ir išauga į šį tą matomo ir gražaus. Taip atsirado ir šis tinklapis.

Megzti mane išmokė mama ir močiutė. Nuo tos dienos, kai kantriai nėriau savo pirmąją pynutę, praėjo nemažai laiko. Dabar mezginiai užima didžiąją dalį mano laisvalaikio. Juk tai ir kūryba, ir atsipalaidavimas, ir saviraiška. Be to, tai ir kokybiško produkto sukūrimas, nes atėjus šaltajam metų sezonui, parduotuvėse kartais tenka su žiburiu ieškoti natūralių vilnonių drabužių.

Labiausiai man patinka kurti mezginukus vaikams. Visada stengiuosi ieškoti tikrai geros kokybės ir natūralių pluoštų siūlų, o modelį apgalvoti taip, kad būtų ne tik gražu mamai, bet pirmiausia patogu vaikui. O jei be viso šito lieka laiko numegzti ir šį tą sau, artimiausiems žmonėms ar draugams – dar geriau. Juk taip gera daryti pasaulį gražesnį…!

Nuoširdžiai

Milda Gokienė

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s