Priežiūra

Megztu drabuziu prieziura

Apie megztų drabužių priežiūrą

Jei norime, kad megzti drabužiai mums tarnautų ilgai ir kuo ilgiau išliktų gražūs, reikia juos tinkamai prižiūrėti.

–  Geriausia megztus daiktus skalbti rankomis vėsiame vandenyje (vilna, skalbiama karštame vandenyje, dažniausiai susitraukia nepataisomai, tad geriausiai tinka ne šiltesnis nei 30 laipsnių šiltumo vanduo) arba skalbimo mašina vilnai skirtu režimu. Nors man visada patikimiau atrodo skalbimas rankomis.

–  Pamerktų megztų rūbų nereikia stipriai trinti, tiesiog leiskite jiems šiek tiek pamirkti, tada švelniai keletą kartų paspauskite, o ištraukę iš vandens rankomis nuspauskite didesnę vandens dalį. Geriausia naudoti vilnai skirtus skalbiklius.

– Nuspaudus iš vandens ištrauktą mezginį, geriausia jį patiesti ant storo gerai vandenį sugeriančio rankšluosčio ir susukus „vyniotinį“, rankomis paspausti, pagręžti, kad kuo daugiau vandens susigertų į rankšluostį.

–  Megztus daiktus geriausia džiovinti horizontaliai ant lygaus paviršiaus, patiesus rankšluostį, kelis kartus perlenktą paklodę ar kitą gerai vandenį sugeriančios medžiagos gabalą. Patiesus išskalbtą mezginį, galima jį lengvai patampyti į ilgį ar į plotį, taip suteikiant jam norimą formą.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s