Mezgimo siūlų ypatumai

Spalvotos vasarinės naujienos

Scheepjeswol Stone WashedKaip smagu, kai lauki naujienų ir jos pagaliau atvyksta! Tada imi po vieną spalvotą kamuoliuką, žiūri, lieti, lygini su anksčiau mintyse susikurtu paveikslu ir šypsaisi, jei rankose laikomas rezultatas pranoksta taip kruopščiai galvoje kurtą viziją. Panašiai buvo ir su medvilniniais Scheppjeswol Stone Washed siūlais.

Jau prieš porą mėnesių išgirstas šių siūlų pavadinimas davė minčių, kaip jie galėtų atrodyti: tarsi nuplauti… tarsi kiek išblukę, bet dar pakankamai matomi… tarsi vasariškai gaivūs… na lyg tai būtų kažkas panašaus, kai norisi nuplauti spalvotą dėmę, kuri leidžiasi veikiama vandens, bet iki galo nepasiduoda, tik transformuojasi, tapdama dar paslaptingesnė ir įdomesnė. Aišku, kai tai yra ryški dėmė ant mylimiausio rūbo, nėra gerai. Tačiau kai toks efektas susipina naujame siūlų kamuoliuke, darosi vis įdomiau. Juk ne visada norisi iki galo išgrynintų ir itin lengvai įvardinamų spalvų. Kartais instinktyviai norisi ieškoti kažko naujo, kažko niekur kitur nematyto, su niekuo nesulyginamo. Tarsi mažo akmenuko prie jūros – atrodo tokio pačio kaip ir tūkstančiai kitų, bangų nuskalautų ir išmestų į krantą, bet kartu tokio unikalaus, kad pamatęs iš karto suprastum, jog jis toks vienintelis ir nepakartojamas.

Šie siūlai iš tiesų yra be galo įdomūs. Pirmą kartą nustebina įdomus “nutrintų“ spalvų efektas. O kitą daug gilesnį įspūdį palieka pojūtis palietus kamuoliuką: siūlas yra toks neapsakomai minkštas iš švelnus, kad norisi jį apkabinti ir daugiau nepaleisti. O galvoje ima suktis projektai ir mezginiai, berniukui ir mergaitei, jam ir jai… minkšti, švelnūs ir unikalūs, kokių nerasi niekur kitur. Kaip tas mažas akmenukas, išplautas jūros bangų…

Scheepjeswol Stone Washed siūlus galite įsigyti el parduotuvėje www.siltassiulas.lt.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s