Mezginiai suaugusiems

Kepurės

Vos tikrasis šaltukas pasibedė į duris, taip visiems prireikė kepurių 🙂

apkritusi kepureŠią oranžinę kepurę nusimezgiau sau, kai medžių lapai dar tik buvo pradėję gelsti. Kartu su mezginių galerijoje įdėtu tokios pat spalvos ir siūlų gobtuvu gavosi puikus komplektas. Raštas labai paprastas, modelis, atrodo, taip pat, bet gal čia ir slypi visą esmė. Kiek draugių matavosi šią kepurę, visoms be išimties ji puikiai tiko. Vienai ji atrodo labiau apkritusi, kitai mažiau, viena ją labiau užsitempdavo ant kaktos, kita priešingai – kuo daugiau nusistumdavo ant pakaušio, tačiau visais atvejais tai atrodė labai stilingas galvos apdangalas. Dabar dar du tokie modeliukai pagal užsakymus laukia savo eilės. Pradedu jausti, kad artėja Kalėdos.

O šitos kelios kepurės kaip tik su pirmuoju sniegu spėjo iškeliauti į naujus namus.

Dvi šiek tiek solidesnės, viena lengvesnio stiliaus, bet visos trys labai storos, vilnonės ir šiltos. Linkiu gero ir jaukaus nešiojimo!

vilnone kepure

kepure su bantuku

violetine kepure

3 mintys apie „Kepurės“

  1. Labai graži toji kepurė, o ir laumžirgis čia itin tinka. O gal pasidalintumėte ir mezgimo raštu ar visa kepurės schema? 🙂

      1. Sveiki, senokas įrašas, bet kepurės niekada nesensta – galbūt taip pat galėtumėte pasidalinti mezgimo raštu ir schema? Dėkui!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s