Mezginiai vaikams

Šventiškas katinėlis

katinasArtėja Šv. Kalėdos. Už lango krenta didelės baltos snaigės, ant lauko žibinto netoliese kabo nutįsęs ilgas varveklis, spusteli šaltukas ir mes visi daugiau ar mažiau pasineriame į tą prieškalėdinį šurmulį… Nesvarbu, kad dar pernai, su pirkinių krepšiu grūsdamiesi kažkuriame iš savo miesto prekybos centrų pasižadėjome, kad kitais metais tai jau tikrai taip nebus, būsime gudresni, išradingesni ir visomis dovanomis jau būsime spėję pasirūpinti iki prasidedant šiai šventinei karštinei. Labai džiaugiuosi, jei kažkuris iš Jūsų šį pažadą ištesėjote. Man to padaryti nepavyko, bet smagu, jei kažkam bent palengvinsiu dovanų ieškojimo procesą.

liemene su katinuKelias pastarąsias dienas draugavau su simpatišku katinėliu. Iš pradžių jis gana nedrąsiai ryšėjo mėlyname fone, bet kuo daugiau bendravom, tuo mielesnis ir išraiškingesnis jis darėsi. Zylutės pakuždėjo, kad šis murklys tikriausiai keliaus po kalėdine eglute, kad nustebintų mažą berniuką. Todėl mes su katinėliu ilgai tarėmės, kaip čia pasipuošti: segtis sagutes, rištis mažą kaklaraištį, ar pasidabinti „varlyte“? Ir bendru sutarimu nusprendėme, kad „varlytė“ bus tinkamiausias aksesuaras šventiniam vakarui. Ir žiūri dabar jis į mane… toks visas šventiškas, savimi patenkintas ir be galo mielas. Smagu, kad mezginių galerijoje anksčiau megztas baltas katinėlis turi draugą. Dabar šiems džentelmenams į draugiją trūksta tik mielos dailios katytės… tikros damos… gal juodos raudoname fone, su baltais ilgais ūsais ir perlų karoliukais…?

Man patinka katinai. Kažkada buvau tikra šunų gerbėja, bet paskui po truputį ėmėme ir su katinais prisijaukinome vienas kitą. Net vasarą, kai ėmė suktis mintys apie savą tinklapį, galvoje pirmiausiai kūriau su katinu susijusį jo pavadinimą. Katinai moko mus kantrybės, moko pamiršti savo viršenybę ir ieškoti kompromisų, moko nusileisti. Ir tai yra gerai. O kai dėl eilinės katiniškos iškados suima pyktis, žiūrėk ateis, susirangys ant kelių ir pradės garsiai murkti… o ko daugiau ir bereikia…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s