Kita

Su gimimo diena!

RoseŠiandien „Šiltas siūlas“ švenčia gimtadienį! Ne savo, bet juk gerų draugų gimtadieniai irgi šventė 🙂 Turiu gerą draugę, kurį yra pati didžiausia gobtuvų gerbėja, o tiksliau nuo jos meilės tokiai šalikų rūšiai ir prasidėjo šių aksesuarų mezgimo manija „Šiltame siūle“. Vieną kartą besimatuojant kažkurį gobtuvą jai išsprūdo frazė, kad jeigu galėtų, turbūt visus susipirktų 🙂 Na visų pasiūlyti neturiu galimybės, bet vieną labai labai šiltą komplektą kartu su kepure padovanoti gimtadienio proga tikrai noriu.

Siūlai 100% avių vilna – pasakiškai šilta, stora ir pakankamai švelni, o spalva – tokia sunkiai nusakoma dūminė violetinė (vyrai tokį apibūdinimą Gobtuvas ir kepuretikriausiai sunkiai suvoktų, bet mums, moterims, juk viskas aišku, ar ne? 🙂 ), į kurią įsižiūrėjus aiškioje dienos šviesoje galima pamatyti visą violetinių atspalvių gamą. Kadangi visos violetinės spalvos yra gana kaprizingos ir sunkiai perteikiamos fotografuojant, todėl virtualiai matosi tik labai apytikslis šios spalvos vaizdas.

Tad miela bičiule, iš visos širdies sveikinu su gimimo diena! Tikiuosi šitas komplektas ras savo vietą Tavo gobtuvų kolekcijoje. O aš linkiu įdomių metų, kurie atneštų dar daugiau teigiamų pokyčių tavo mintyse ir kasdienybėje. Be to, ačiū, kad svarbiais gyvenimo kūrybiniais momentais nuo mokyklos laikų esi šalia…!

1 mintis apie „Su gimimo diena!“

  1. Skaitau įrašą vėl ir vėl, semiuosi kibirais geros energijos, džiūgauju ir stebiuosi staigmena ir vis labiau smalsauju, kaip tas komplektėlis gyvai atrodo. 🙂 Ačiū tau už tokią nerealią staigmeną. 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s