Kita, Mezgimo siūlų ypatumai

Kviečiame į naują siūlų parduotuvę (islandiška vilna ir kitos naujienos)

Scheepjeswol Cotton 8Jei kas paklaustų, kada tiksliai gimė šita mintis, turbūt taip ir negalėčiau konkrečiai atsakyti. Ji visą laiką buvo kažkur netoliese tai pametėdama idėjas, tai supažindindama su reikiamais žmonėmis, tai paskatindama vis drąsiau svajoti. Iš kitos pusės, pastaruoju metu nuolat ieškodama siūlų įvairiems mezgimo sumanymams, supratau, kad tikrai mezgimo meną mylinčiam žmogui, siūlų (ypač kokybiškų) niekuomet nebus per daug, ir idėja papildyti kokybiškų siūlų pasiūlą Lietuvoje po truputį ėmė įgauti vis aiškesnę formą.

Todėl šiandien labai džiaugiuosi galėdama pakviesti Jus į naują siūlų el. parduotuvę www.siltassiulas.lt ir pristatyti du visiškai naujus Lietuvos rinkoje prekės ženklus: natūralią islandišką Lopi vilną ir Olandijos gamintojo Scheepjeswol vilnos ir medvilnės siūlus.

Alafosslopi (Istex)
LOPI – tai islandiškas prekės ženklas. Šiuos šiltus ir unikalius siūlus gamina Islandijos kompanija Istex (Islandic Textiles) – vienintelė siūlų verpimo kompanija Islandijoje. Jos gaminami produktai yra itin aukštos kokybės ir tik iš Islandijoje užaugintų avių vilnos. Istex perka vilną tiesiogiai iš Islandijos ūkininkų ir vėliau gamina iš jos visam pasauly plačiai žinomus ir vertinamus Alafosslopi, Lettlopi, Einband ir kitus siūlus. Lopi verpalai – tai tikra atgaiva ieškantiems gausios, bet neiššaukiančios spalvų paletės. Nuostabi Islandijos gamta tiesiogiai atsispindi ir islandiškuose verpaluose, kurių kieviena spalva – tarsi mažas supančios aplinkos fragmentas.

Scheepjeswol Invicta Colour 966Scheepjeswol – olandų kompanija, kurios ištakos siekia 1855 metus. Dabar Scheepjeswol siūlo itin platų įvairių mezgimo siūlų asortimentą. Ką išsirinkti čia ras tiek vertinantys natūralius, tiek mišrius pluoštus, tiek ieškantys paprastų kokybiškų verpalų kasdieniniams mezginiams ar nėriniams, tiek mėgstantys išsiskirti iš minios įmantresnių spalvų ar faktūrų aksesuarais. Mūsų dienomis Scheepjeswol yra vienintelis tarptautiniu mąstu žinomas Olandijos siūlų gamintojas.

Kadangi liaudies išmintis sako, jog geriau vieną kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti, tad dar kartą kviečiu užsukti į “Šilto siūlo“ el. parduotuvę, atsiradusią iš didelės didelės meilės siūlams ir mezgimo menui bei siekio daryti šį pasaulį gražesnį…!

2 mintys apie „Kviečiame į naują siūlų parduotuvę (islandiška vilna ir kitos naujienos)“

  1. Sveikinu labai labai ir linkiu kuo didziausios sekmes. Kol vieni svajoja apie siulu parduotuve (as), kiti veikia :). Tikrai nuosirdziai sveikinu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s