Mezgimo siūlų ypatumai

Kai mumyse atsibunda pavasaris

Pažiūrėjus į kalendorių atrodo, kad dabar pati ta tikroji žiema, kada nuo šalčio turėtų net tvoros braškėti. Žvilgtelėjus pro langą kartais apima jausmas, kad ant nosies jau Kaziuko mugė, o gal net ir Šv. Velykos. Be kuriuo atvjeu, po naujųjų viduje įvyksta tarsi koks virsmas. Jei gruodį ieškom dovanų, laukiam Kalėdų ir mėgaujamės sniego girgždėjimu po kojomis, tai metų sankirtai tolstant imame vis dažniau mintimis nuklysti į pavasarį… imame po truputį dairytis įvairesnių spalvų, lengvesnių rūbų, plonesnių siūlų.

lettlopi rust heatherAnt mano virbalų dar nuo žiemos pradžios “kabo“ rūdžių (pavadinimas ne koks, bet spalva labai graži) spalvos islandiškos vilnos Lettlopi mezginys: būsimasis megztinis. Jokių įmantrybių, jokių virtuoziškų mezgimo idėjų įgyvendinimo. Paprastas mielas užsegamas “pyniuotis“ su didele apykakle, kad būtų ir šilta, ir gražu. Be galo myliu pynes mezginiuose, tačiau jau senokai su jomis bedraugavau. Tad buvo pats laikas prisiminti seną draugystę. Šis būsimas megztukas turėjo šildyti per didžiausius žiemos speigus, tačiau atsižvelgiant į mezgimo tempą, greičiausiai jis kaip storas viršutinis švarkelis puoš jau atėjus pavasariui. Pamatysim.

lopi einband coloursO mintys vis dažniau ir dažniau krypsta pavasariop… Galvoje ima suktis lengvesni ir vėsesni mezgimo projektai. Ir jeigu dar bandau save pristabdyti pažvelgdama į kalendorių, tai veiksmai kalba patys už save: išdėliojusi į lentynas praeitą savaitę atvažiavusias naujas plonos islandiškos vilnos Einband ir margaspalvių olandiškų siūlų Invicta Colour spalvas, supratau, kad visiškas pavasaris! Daugybė turkio – mėlynų – žalių ir žalsvų tonų, daugybė spalvų ir jokios pilkumos! Šių mezgimo siūlų spalvos atrodė taip gaiviai, kad galvoje iš karto perbėgo keli potencialūs mezgimo projektai. Bet šis spalvų papildymas dar ne viskas. Čia tik pradžia. E-parduotuvės http://www.siltassiulas.lt lentynos ir toliau pavasarės, bus dar daugiau spalvų ir net naujų siūlų. Juk pavasaris jau ne už kalnų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s