Mezginiai vaikams

Saulės spinduliukas

siltas siulas mezginiaiTokie mezginiai man patinka labiausiai: kai nereikia ilgai sukti galvos, o idėja tiesiog ima ir atsiranda. Tarsi iš niekur. Bet ji iš karto tampa tokia aiški ir nenuginčijama, kad belieka tik pasiimti siūlus, virbalus ir pasiskaičiuoti mezginio akis.

Geltonos spalvos iki šiol niekuomet nebuvo mano mezginiuose ir apskritai į šią spalvą žiūrėjau gana atsargiai. Kodėl? Nežinau. Juk visi turim savo mėgiamas ir ne spalvas. Mano draugė, dirbanti su spalvomis, sako, kad labai geras dalykas yra, kai megztukas vaikui_priekisnelieka nemėgiamų spalvų, vadinasi įvyksta kažkoks svarbus vidinis pokytis. Na tyčia tokio pokyčio nesiekiau, bet trauka šiai tamsiai geltonai vis stiprėjo, kol pagaliau nuo lentynos pasiėmiau kelis geltonus Hjerte Fi̇ne plonų vilnonių mezgimo siūlų kamuolėlius. Ir ta geltona taip maloniai šildė, jog nesinorėjo jos paleisti. O kad būtų įdomiau ir smagiau megzti, į draugiją ilgai negalvojusi atriedėjo margaspalvė Invicta Colour mezgimo siūlų sruoga.

Mezgant tokiais siūlais, nereikia nei ypatingų mezgimo įgūdžių, nei įmantrių raštų. Siūlai keisdamiesi taip puikiai vienas kitą papildo ir tarsi patys sudėlioja raštą: tokį paprastą, bet kartu užburiantį ir įtraukiantį, kad norisi megzti dar ir dar ir dar, kad tik tas margas siūliukas dar šiek tiek pasikeistų, nuspalvintų mūsų mezginį, jausmus ir mintis…

mezginiai vaikams_nugaraTad nenuostabu, kad mezgimo procesas buvo tikrai greitas,o rezultatas džiugino. Hjerte Fi̇ne vilnelė suteikė mezginiui purumo ir lengvumo, o Invicta Colour – spalvų!

Tad kokie čia burtai vyksta su tuo spalvų prisijaukinimu? Tiksliai nusakyti sunku, bet iš tiesų, kiek pastaruoju metu bežiūriu į įvairias spalvas, visos jos man atrodo savitai gražios. Žinoma, vienos tinka labiau, kitos mažiau, tačiau šis derėjimo prie odos ar akių faktorius nedaro kažkurios iš spalvų mažiau gražios.

Netgi iš tos ryškios „ružavos“ (ciklameno, madženta atspalvio), iš kurio visą laiką mezgiau daugiau iš pareigos, dabar mezgu su malonumu. Kažkokia beprotybė? Pavasaris? Ar žingsnis asmeninio tobulėjimo link? Nežinau. Gal. O galbūt tai tik teisingas ėjimas savo keliu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s