Mezgimo siūlų ypatumai, Mezginiai vaikams

Mieliausios spalvos rinkimai

scheepjeswol softfun denim 02Šiuos mezgimo siūlus paėmiau į rankas kaip tik tuo metu, kai iš ankstyvo gražaus ir saulėto pavasario oras vėl pavirto į įprastą ir pilką “rudens“ niūrumą. Taip jau būna su tais lietuviškais pavasariais: permainingi, nepastuvūs, bet kartu tokie laukiami…

Kad ir kaip tas pavasaris sunkiai kapstėsi kelią į mūsų kiemus, vilnos mezginiai viliojo vis mažiau. Kiek jau reikės tos tikros šilumos, užteks iš rudeninio – žieminio įdirbio. O vasarą, nuvažiavus prie jūros, žarstant kopų smėlį ir stebint vis giliau į vandenį grimztančią besileidžiančią saulę, norisi lengvo medvilninio megztuko. Naujo. Jei ne sau, tai bent jau vaikams. Aišku, norisi ir sau… bet vis tas “mamiškas“ atsidavimas: atrodo, geriau kokį penktą vaikams, nei vieną sau.

mezginiai vaikams_scheepjes softfun denim 506_01Pastaruoju metu vis dažniau būsimo mezginio spalvą leidžiu išsirinkti patiems vaikams. Ir visai smagus sprocesas gaunasi. Taip buvo ir su šia pavasariška žaluma. Buvo labai linksma! O kiek kamuoliukų dėliojimų ir abejonių praslinko mano mažosios veideliu per tuos rinkimus… Kad mes, suaugę, bent pusę savo pasirinkimų darytume su tokiu atsakingumu ir užsidegimu, paskui niekada nereiktų graužtis dėl atsainaus lengvabūdiškumo šešėlio mūsų sprendimuose.


Taigi tą vakarą namuose vyko atsakingi rinkimai. Mama, t. y. aš, čia įsikišau tik tiek, kad žinojau megztinuką būsiantį medvilninį. Rungėsi du dalyviai: Cotton Silk ir Softfun Denim. Pirmasis po ilgų kamuoliukų vartymų buvo “išbrokuotas“ (ir tikrai ne todėl, kad mama tokį sprendimą papirko saldainiu…), nors tai buvo itin tinkami siūlai mezginiai vaikams_scheepjes softfun denim 506_02pereinamajam metų laikui, kai nelabai aiškų, ar už lango šilta, ar dar visgi nelabai. Bet vaikai juk į viską žiūri ne taip praktiškai. Tuomet perėjome prie margo intensyvuvo Denim spalvų… ir čia į mane intensyviai žiūrėjo net du rausvi atspalviai. Labai žiūrėjo. Kad ir kaip nuo jų bandžiau nusukti savo žvilgsnį, jie vis mane susirasdavo. Ir kai jau beveik buvau patikėjusi, kad niekur aš nuo jų nepabėgsiu, didžiausiai mano nuostabai į finišo tiesiąją išėjo koralinė raudona ir labai gaivi pavasariška žalia spalva! Matyt retkarčiais ir mažos mergaitės rožiniame pasaulėlyje atsiranda įvairovės poreikis… Dar šiek tiek padvejojusi, kaip dažniausiai būna antrame rinkimų ture, mano mažoji vienareikšminkai pasirinko gaivią pavasarišką žalumą. Gerai, kad šiuo atveju, priešingai nei pasitaiko tikruose rinkimuose, nereikėjo rinktis mažesnės blogybės iš dviejų duotųjų: abi spalvos buvo pasakiškai gražios. Aš, žiūrėdama į tą žalią kaip besiskleidžiantis pumpurėlis pavasarį siūlą, šypsojausi ir mintimis jau kūriau modelį, kuriame šis siūlas atsiskleistų geriausiai. 

Ir atsiskleidė jis labai greitai, nes mezgėsi smagiai ir jaukiai, be jokių didesnių valios pastangų, o besikeičiantis spalvos intensyvumas paįvairino mezginį ir darė procesą maloniai nemonotonišką. Ši žalia spalva taip tiko mažai judriai mergaitei! Džiaugiuosi, kad šį kartą būtent ji laimėjo mūsų mažus, bet svarbius rinkimus.

Techninė informacija:

  • tai apytiksliai 116 dydžio vaikiškas megztukas;
  • sumegzti 4 kamuoliukai Scheepjeswol Softfun Denim 506 spalvos siūlų;
  • šiuos medvilninius mezgimo siūlus rasite čia;
  • megzta 3 mm virbalais;
  • megzta reglanu nuo apačios iš atskirų gabaliukų, vėliau susiūta, primegzta kaklo apdaila;
  • jei kam reikalinga tikslesnė informacija, parašykite adresu siltassiulas@gmail.com, visada mielai padėsiu.

 

 

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s