Mezginiai vaikams

Liemenės

DSC_02071Ratas apsisuko ir aš vėl sugrįžtu prie liemenių. Kartais atrodo, kad klasikinė liemenė – nepelnytai šiek tiek primirštas rūbas, yapč vaikų apsirengime. Juk vaikai yra labai judrūs ir jiems šiltų rūbų reikia mažiau nei suaugusiems. O mes dažniausiai jaudinamės dėl to, kad tie mūsų mažieji nesušaltų. Tokiu atveju liemenė visada tampa puikia išeitimi ir kompromisu: vaiko krūtinei ir nugarytei šilta – mamos širdyje ramu. Ir žaisti toks rūbas visiškai netrukdo, nes nevaržo mažylio judesių. 


Ši kartą du nauji mezginukai apytiksliai dvejų metų berniukui. Viena liemenė su jau matytu katinėliu, o kita kaip tik tiksliai atitinkanti žiemos nuotaikas: labai šilta ir su snaigių motyvais.

Vaikiška liemenė drąsiai gali būti vadinama itin praktišku rūbu dar ir dėl to, kad vaikai ne taip greitai jas išauga. Dažniausiai naujo mezginio prireikia dėl to, kad “nepastebimai“ sutrumpėja turimojo rankovės (na taip galima kalbėti, jei atmesime visus tuos atvejus, kai mums naujo rūbo reikia tik todėl, kad reikia). Liemenės rankovės nesutrumpės niekaip, siaura ji irgi sunkiai pasidarys, todėl greičiau šis rūbas šiaip apsitrins ar atsibos morališkai, negu vaikas per kokius metus spės jį išaugti. Aišku, pirmų metų kūdikiai pagal savo kiekvieną mėnesį didėjančias apimtis yra augimo čempionai ir ši taisyklė kūdikiškoms liemenėms negalioja.

Bemegzdama šį kartą peržvelgiau spintą ir nuotraukų archyvą… Visai nemaža kolekcija ima kauptis, kuo labai džiaugiuosi. Vadinasi liemenės ir vilnos šiluma gaubia vis daugiau vaikučių. Jei norite papuošti ir savo mažiuką, rašykite el. adresu siltassiulas@gmail.com 🙂

2 mintys apie „Liemenės“

  1. Tikrai smagus būrys liemenių primegztas. Vaikams megzti ypač smagu, ir ne tik dėl to, kad greičiau nusimezga, bet ir emociškai daug smagesnis procesas 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s