Mezgimo siūlų ypatumai, Mezginiai vaikams

Apie stiprų vidinį “noriu“

Nerta liemenė_apykaklėJuk kartais taip būna, kad pamatai daiktą ir dar nežinai tiksliai, kur jį dėsi, bet visa savo esybe jauti, kad tu jo nori. Negi niekada nesate nusipirkę kitokių nei įprastai batų, keistos spalvos rankinės ar kokio šalikėlio, kuris niekaip nesiderino prie Jūsų spintos turinio, bet Jūsų vidinis “noriu“ buvo toks stiprus, kad pateikė šimtus, o gal tūkstančius variantų, kur Jūs tą daiktą sėkmingai panaudosite. Ir man yra taip buvę. Tikriausiai, ne kartą. Bet kas keisčiausia, kai daiktas yra įsigyjamas ne tik dėl to, kad reikia, bet dėl to labai labai stipraus vidinio “noriu“, jis tampa ne “balta varna“ Jūsų spintoje (interjere, rankinėje, kambaryje, papuošalų dėžutėje ar dar daug kur kitur, priklausomai nuo paties daikto esmės), o viso Jūsų įvaizdžio, atsinaujinimo ar suspindėjimo varomuoju arkliuku (ką ten arkliuku, tikru žirgu!). Tas naujas daiktas ar spalva pasufleruoja naujus aprangos variantus, naujus atspalvius kasdienybėje, o visi geri pokyčiai dažnai pirmiausia atsispindi akyse ir šypsenoje. Tas vidinis “noriu“ paprastai būna teisus ir mes turėtume dažniau su juo pagarbiai pasitarti. Juk nesame tokie jau kvaili, kad įsileistume į savo spintą ar į kitą kasdienybės sferą visiškas nesąmones. O tiksliau, gal geriau vienas kitas daiktas, kurio labai labai “noriu“, nei krūva tų, kurių neva mums “reikia“.

Scheepjeswol Larra Batik 7503Taip ir man buvo su šiais Scheepjeswol Larra Batik siūlais. Siūlų sudėtis (100% merserizuota medvilnė) buvo pati ta pavasariniams nėriniams, tą aš supratau iš karto. Tačiau, kai juos pirmą kartą pamačiau, nežinojau, nei ką, nei kam iš jų megsiu, o ir įsivaizdavimas, kaip jie atrodys mezginyje, buvo labai apytikslis. Bet spalvinis derinys buvo toks niekur kitur nematytas ir toks nuotaikingas, kad viduje labai labai aiškiai žinojau, kad aš jų “noriu“. Ir tas “noriu“ buvo labai teisingas.

Nemažas šalikėlis gavosi, kol bandydama įvairius raštelius radau, mano manymu, tinkamą. Ieškojau tokio, kad nebūtų labai retas ir nepaisant to, kad tai medvilnė, visgi duotų šiek tiek šilumos. Nerta liemenėMedvilninis siūlas labai lengvai nėrėsi ir slydo pirštais, o jau vien ko verta šitokia galinga spalvų terapija! Tikras pabudimo kokteilis po žiemos! Ir gavosi labai linksma nerta liemenė mergaitei, kuri jaučiu, greitai bus labai reikalinga, nes su visomis vilnonėmis po truputį darosi per šilta. Ačiū tau, mano stiprusis vidinis “noriu“.

Tiek šių spalvų, tiek kitų Scheepjeswol Larra Batik siūlų galite įsigyti el. parduotuvėje www.siltassiulas.lt. O jei nemėgstate nerti, bet norėtumėte tokio rūbelio savo vaikiukui, rašykite man adresu siltassiulas@gmail.com .

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s